Žvelgiant iš cheminės pusės, automobilinės kosmetikos gamyba mažai kuo skiriasi nuo buitinės ar kitos paskirties chemijos gamybos. Apibūdinant vaizdingai, paprasčiausias būdas yra palyginti gamybos techniką su virėjo. Jie abu naudoja paruoštas žaliavas, abu siekia sujungti kelis ar keliolika ingredientų, kad būtų sukurtas galutinis produktas.

Neatsitiktinai maisto gaminimą lyginame su detalizuotų chemikalų gamyba, panašumas tas, kad virėjai ir chemijos gamintojai savo patiekalams ar gaminiams kurti turi tam tikrą žaliavų grupę.

Virėjas gali pagaminti skanų arba visiškai nevalgomą patiekalą. Detalizuojančių chemikalų gamintojai turi ir paruoštų pusgaminių, tačiau dėl netinkamų proporcijų gaminys taps netinkamas naudoti arba veiks blogai.

Grįžkime į pradžią. Prieš sukurdami paruoštą receptūrą, turime ją sukurti tyrimo procesu. Darbą su projektu pradedame nustatydami poreikį. Mažmeninėje rinkoje nuolat pasirodo nauji, vis sudėtingesni produktai. Be preparatų stiprumo ir lengvo jų naudojimo, mums reikalingi malonūs, atitinkamo tankio ir didelio efektyvumo kvapai, visa tai vis dar kelia kartelę chemikams. “RR Customs” nuolat dirba chemikų komanda, kurią palaiko bendradarbiavimas su dviem pasaulinio lygio institutais. Dėl to turime prieigą prie daugybės tyrimų, o tai leidžia nuolat modernizuoti receptūrą ir kurti naujus produktus.

Gerai, jau turime gaminio idėją ir reikalavimų jo veikimui sąrašą, ką daryti toliau? Tokią idėją aptariame su tyrimus pradedančiu chemijos skyriumi. Kuriame pavyzdžius ir išbandome juos “detailingo” skyriuje. Mūsų lūkesčius atitinkantis galutinis produktas siunčiamas kelioms “detailingo” įmonėms. Esant poreikiui, gaminiai testuojami ilgesnį laiką, kalbame apie “detailerius”, keramikos dangų meistrus, kur automobilio kosmetikos patvarumas yra svarbi savybė.

Surinkę nuomones ir galimus tobulinimo pasiūlymus, kuriame patrauklias etiketes, įvertiname tam tikros prekės paklausą rinkoje ir ieškome gamybai reikalingų žaliavų. Turėdami visus komponentus, pradedame gamybą.

Kaip atrodo pati produkcija? Dažniausiai produktai maišomi 1 tonos talpos Mauzeriuose arba 3 tonų maišytuve. Vaškai lydomi specializuotuose įrenginiuose. Kitus gaminius, tokius kaip keramika, reikia maišyti nedideliais kiekiais. Priklausomai nuo produkto, pats maišymo procesas gali trukti nuo 1 valandos iki kelių dienų. Žaliava pridedama tinkama tvarka. Maišymo metu tiek maišytuvas, tiek indai su žaliava yra ant svarstyklių, o tai leidžia mums kontroliuoti pridedamos žaliavos kiekį. Paruoštas produktas patenka į pilstymo skyrių ir automatine linija supilstomas į butelius.

Be produktų išpylimo, linija yra atsakinga už dangtelių ar auselių užveržimą, etiketės priklijavimą ir galiausiai suvyniojimą į folijos pakuotes po 6, 8 ar 10 vnt. Taip paruošta prekė keliauja į sandėlį.

Yra gaminių, kurie pilami pusiau automatinėmis mašinomis ar net reikalauja rankinio pilstymo dėl gaminio specifikos. Didžiulį, jei ne didžiausią vaidmenį atlieka receptūra, bet svarbus ir pats maišymo procesas. Priklausomai nuo to, ar tai QD šampūnas, ar ratų valiklis, gaminiuose yra nuo kelių iki kelių dešimčių rūšių ingredientų. RRCustoms stengiamės naudoti vietines žaliavas arba jas importuojame iš Vokietijos.

Paklausite, kodėl nuosava gamyba, o ne prekės ženklo keitimas, ką daro 90 % detailingo chemijos gamintojų? Turėdami savo produkciją galime būti 100% įsitikinę, kad tai, ką perka mūsų klientas, yra aukščiausios kokybės. Mes visiškai kontroliuojame visą gamybos procesą, o tai neįmanoma perkant paruoštą gaminį.

Darbo dienomis, nuo 10:00 iki 19:00, laukiame Jūsų JDV Detailing parduotuvėje: T- Parke / Pelesos g. 1 / Vilniuje. Išklausysime Jūsų norus, pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius produktus.

Nepavyko rasti ieškomo produkto? Rašykite mums el.paštu -info@jdvdetailing.lt

JDV Detailing.lt – Mylintiems automobilius.

Rekomenduojami straipsniai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X