Dažnai galvojame, kad odinių salonų eksploatacija ir priežiūra yra daug paprastesnė, nei medžiaginių. Juk netyčia užpylus kavos ar kokio kito skysčio, ant odinių sėdynių, jos lengvai nuvalomos šluoste, tuo tarpu, kai toks pats incidentas įvyktų ant medžiaginių sėdynių, jau pareikalautų cheminio  valymo. Taip, odinės sėdynės  šiuo atveju yra daug patogesnės. Tačiau, nuolatinė trintis ne tik purvina, bet ir gadina jas…

Reguliari odos priežiūra ne tik padės išlaikyti švarų interjerą, bet ir pailgins odos gyvavimo laiką.

Egzistuoja įvairių odos tipų: zomša, alkantara, natūralios, dirbtinos, eko ar kt. Priklausomai nuo odos tipo, yra specialiai tam skirtos valymo priemonės. Žinoma, visus interjero estetikos darbus galima patikėti profesionalams, bet yra nemaža dalis automanų, kurie mėgsta patys prižiūrėti savo automobilius, tačiau ne visuomet žino, kaip ir kokiomis priemonėmis tai daryti.

Alkantara pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu dėmėms. Medžiaga, išvaizda ir švelnumu, primena verstą odą (zomša), taigi neretai klaidingai palaikoma kaip tik ja. Alkantaros priežiūra yra sudėtingesnė nei odos ir reikalauja daugiau dėmesio.

Valant alkantaros audinius labai svarbu nepadauginti valymo priemonės. Naudokite putų generatorių ir specialiai tam skirtą, natūralaus šerio valymo šepetėlį. Išvalius medžiagą šepetėliu, visą perteklių nuvalykite drėgna mikropluošto šluoste. Labai svarbu, nepadauginti valiklio ir nepalikti įmirkusios alkantaros. Nepašalinus valiklio pertekliaus ir jam išdžiūvus, medžiaga gali tapti kieta.

Odos valymo procesas šiek tiek paprastesnis, tačiau taip pat reikalaujantis dėmesio.

Svarbu žinoti, koks jūsų valomos odos tipas. Jei to nežinote, valymo pradžioje rekomenduojame produktą išbandyti mažiau matomoje vietoje. Efektyviam odos valymui rekomenduojame naudoti specialų valymo šepetėlį ir putų generatorių.

„BAD BOYS Leather Cleaner „- tinkamas natūraliai, bei dirbtinei odai, tačiau nerekomenduojamas šiurkščiai odai: nubuko, zomšos ar veliūro.

Sukamaisiais šepetėlio judesiais, masažuokite odos paviršių. Tokiu būdu iš odoje esančiu porų geriau ištrauksite nešvarumus.

Išvalyta  oda labai išsausėja. Jei po cheminių procedūrų nepamaitinsite odos, ji sukietės ir pradės skilinėti.

Odos impregnavimas – būtina procedūra!

 „BAD BOYS Leather Conditioner“ – naudojamas odos paviršių impregnavimui ir maitinimui. Produktas giliai įsiskverbia į odą, suteikdamas jai lankstumo, elastingumo ir odos kvapo.

Impregnavimo procedūra itin paprasta. Naudodami mikropluošto aplikatorių, padenkite visą odą kondicionieriumi, nebijodami  pertekliaus ir palikite įsigerti. Oda taps minkšta, lygi ir matinė.

Norint, kad Jūsų salonas ilgai išliktų švarus, it  ką tik po švaros procedūrų, reguliariai ( priklausomai nuo automobilio eksploatacijos, kartą per 2 sav. ) naudokite “BAD BOYS Leather Quick Detailer.

Produktas skirtas kasdieniam odinių paviršių valymui ir apsaugai. Skirta naudoti ant naujos ir senos odos su lengvais nešvarumais. Suteikia matinį paviršių. Jame yra UV blokatorių, apsaugančių paviršius nuo saulės spindulių. Gali būti naudojama ir ant eko odos.

Darbo dienomis, nuo 10:00 iki 19:00, laukiame Jūsų JDV Detailing parduotuvėje: T- Parke / Pelesos g. 1 / Vilniuje. Išklausysime Jūsų norus, pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius produktus.

Nepavyko rasti ieškomo produkto? Rašykite mums el.paštu -info@jdvdetailing.lt

JDV Detailing.lt – Mylintiems automobilius.

Rekomenduojami straipsniai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X